FAQ

Нижче ми зібрали відповіді на найчастіші запитання. Якщо твого запитання в переліку не знайшлося — напиши нам.

Illustration

Я менті. Є запитання

  • Як ви перевіряєте менторів?

    💡 Щоб гарантувати професійність ментора та його відповідність цінностям платформи, ми перевіряємо охочих за такими критеріями:1) досвід роботи й експертність — ✅ від 5 років у сфері, рівень Senior, Head, Chief;2) практика, а не теорія — ❌ інфобізнесам і коучам без роботи «в полі» відмовляємо;3) бажання вчити — ➕ досвід навчання інших, ➖ реклама сторонніх ресурсів;4) активна громадська позиція — ✅ підтримка ЗСУ, благодійність, волонтерство;5) відсутність зв'язків із росією —❌ якщо ментор продовжує бізнес або працює в компанії, яка не вийшла з росії після 24 лютого 2022 року, відмовляємо.

  • Як зрозуміти, що ментор мені підходить?

    ✔️ Переглянь експертизу ментора й попередні відгуки. Якщо сумніваєшся, запитай ментора особисто. Ти можеш звернутися до кількох менторів з одним питанням і оцінити різні підходи до його вирішення.

  • У мене є запит, але не знаю, який ментор потрібен.

    Якщо у тебе виникли складнощі з пошуком ментора, заповни цю форму. Ми знайдемо ментора, який зможе допомогти, та надішлемо його сесію тобі на пошту. 
    P. S. Пошук ментора безкоштовний, ти платиш лише за сесію з ним 😉

  • Як підготуватися до сесії?

    1️⃣ Чітко сформулюй проблему, з якою необхідна допомога. 2️⃣ Випиши перелік запитань і вкажи їх в анкеті, щоб у ментора був час підготуватися. 3️⃣ Під час зустрічі попроси ментора зробити запис і занотовуй цікаві інсайти.

  • Як переглянути доступний час?

    📅 На сторінці сесії натисни кнопку «Розклад» — ти побачиш доступні години ментора.Якщо ти бронюєш час платної сесії, обов'язково оплати її, інакше ментор не зможе зустрітися з тобою.

  • Як забронювати сесію?

    Для платних сесій1️⃣ На сторінці сесії натисни кнопку «Придбати сесію».2️⃣ Оплати необхідну суму зручним способом.3️⃣ Далі обери зручний час та заповни анкету, щоб ментор розумів твій запит.
    Для безкоштовних сесій1️⃣ На сторінці сесії натисни кнопку «Розклад».2️⃣ Далі обери зручний час та заповни анкету, щоб ментор розумів твій запит.

  • Як відбувається навчання?

    ‍�� Ти бронюєш сесію та заповнюєш анкету, яка буде відображатися в описі події. Ментор проглядає її до сесії та адаптує матеріал під твій запит. За годину до сесії вам прийде лист-нагадування, а сесія відбудеться в Google Meet. 
    💡 Після зустрічі залиш відгук на сторінці сесії. Це допоможе іншим менті зрозуміти експертність ментора.

  • Що робити, якщо ментор переніс сесію?

    🔄 Якщо ментор переніс сесію, не пояснивши причину, напиши йому повідомлення або листа на пошту. Ментор не відповідає впродовж тижня? Пиши тоді нам у телеграм.

  • Не можу прийти на сесію. Що робити?

    📩 Напиши ментору та домовся перенести час. Якщо до початку сесії більш як три години, ти маєш право перенести сесію безкоштовно.
    Якщо ти пропустив сесію, не попередивши ментора, перенести її не вийде. Сплачені кошти відшкодовані не будуть.

  • Чому сесія стільки коштує?

    💸 Кожен ментор самостійно визначає цінність свого часу. Середня вартість сесії на платформі — $50–100. У цю вартість входить весь час, який ментор приділяє тобі: відповіді на повідомлення, підготовка до сесії, онлайн-зустріч, фідбек тощо.

  • Що означають безкоштовні сесії?

    🆓 Безкоштовна сесія означає, що ментор готовий декілька годин на місяць навчати безоплатно. Він може обирати лише тих менті, з ким йому цікаво попрацювати, або попросити від тебе послугу у відповідь: взяти участь у дослідженні, лишити відгук тощо.

  • Куди йдуть мої гроші?

    💰 З кожної сесії ми утримуємо комісію 20%. Половину комісії ми спрямовуємо у наш фонд «В тилу» і закуповуємо необхідне спорядження для фронту. Інша половина йде на забезпечення платформи (оплата майданчика, хостинг, технічні рішення тощо).
    Далі частину гонорару ментора переказуємо у фонди підтримки ЗСУ відповідно до %, який він вказує у сесії. Решту коштів ментор отримає на рахунок, який надав для виплат. Дивитися звітність.

  • Як я можу обрати фонд підтримки ЗСУ?

    📋 Ти вказуєш фонд, коли заповнюєш анкету під час бронювання сесії. Обери варіант із переліку чи запропонуй свій — ми підтримаємо будь-який перевірений фонд.

  • Виникла проблема. Що робити?

    Чітко сформулюй свій запит і напиши нам на пошту або в телеграм.
    Відповідаємо на 99% листів, але інколи можемо затримуватися через велику кількість звернень. Дякуємо за розуміння 💛

Я ментор. Є запитання


  • Як стати ментором? 

    ☝️ Щоб стати ментором, тобі необхідно заповнити форму та зареєструватися на платформі. Коли ми перевіримо твій профіль, надішлемо відповідь і підказки на пошту.

  • Навіщо мене перевіряють? Які критерії відбору?

    💡 Щоб гарантувати професійність ментора та його відповідність цінностям платформи, ми перевіряємо охочих за такими критеріями:1) досвід роботи й експертність — ✅ від 5 років у сфері, рівень Senior, Head, Chief;2) практика, а не теорія — ❌ інфобізнесам і коучам без роботи «в полі» відмовляємо;3) бажання вчити — ➕ досвід навчання інших, ➖ реклама сторонніх ресурсів;4) активна громадська позиція — ✅ підтримка ЗСУ, благодійність, волонтерство;5) відсутність зв'язків із росією —❌ якщо ментор продовжує бізнес або працює в компанії, яка не вийшла з росії після 24 лютого 2022 року, відмовляємо.

  • Як відбувається навчання?

    ‍🎓 Менті бронює сесію в Calendly та заповнює анкету, яка буде відображатися в описі події. Ознайомся з нею до сесії та адаптуй матеріал під запит менті. За годину до сесії вам прийде лист-нагадування, а сесія відбудеться в Google Meet.
    💡 У кінці зустрічі попроси менті залишити відгук на сторінці сесії. Це стимулюватиме інших менті бронювати сесії з тобою. 

  • Що вказувати у профілі та сесії?

    🧑 У профілі вкажи посаду, інформацію про себе, експертизу, публікації, досвід роботи, освіту та нагороди, якщо такі є.📇 У сесії зазнач, чим можеш допомогти, експертизу, для кого буде корисна сесія та інформацію про себе.
    ☝️ Радимо використовувати форматування, щоб зробити опис структурнішим і виділити основне. Пиши простою мовою, уникай канцеляризмів.

  • Якою мовою заповнювати профіль і сесію?

    💙💛 Основна мова платформи — українська. Також у нас налаштований автоматичний переклад із і на англійську, тому ти можеш заповнювати профіль будь-якою з цих мов.

  • Сесія на модерації — що це означає? Як довго триває модерація?

    🔝 Ми перевіряємо, аби сесії не порушували правила платформи та були заповнені за шаблоном. Зазвичай модерація займає від доби до тижня.

  • Де взяти зображення для сесії?

    📷 Кожна сесія повинна мати обкладинку. Ти можеш створити її на свій смак, додавши своє фото, % на ЗСУ, посаду та головні навички. 
    Або можеш скопіювати шаблон обкладинки (посилання на Figma файл) та зробити її за прикладом.

  • Як і навіщо додавати відео до сесії?

    🎬 Менті частіше звертають увагу на сесії з відео та більше довіряють ментору, коли бачать, що він жива людина. 
    Як створити відеорозповідь?1️⃣ Запиши звернення на Loom або будь-якій іншій платформі, головне — щоб тебе було добре видно та чутно, а відео було горизонтальним. 2️⃣ Додай запис на свою ютуб-сторінку.3️⃣ Розмісти посилання в описі сесії.

  • Немає моєї експертизи. Що робити?

    📨 Якщо на платформі немає потрібної категорії чи навичок, напиши нам на пошту або в телеграм.

  • Коли я можу менторити?

    ⏰ Менторити можна у будь-який зручний час. Ти вказуєш доступні години в Calendy, а менті обирає, коли може доєднатися. 
    Якщо сесію забронювали, але у тебе терміново змінилися плани, напиши про це менті та перенеси зустріч. Тут є інструкція, як налаштувати зміни у гугл-календарі.

  • Менті не прийшов на сесію. Що робити?

    📩 Якщо менті написав тобі, коли до початку сесії було більш як три години, він має право переносити сесію безкоштовно. Оберіть інший зручний для обох час і перенесіть зустріч.
    Якщо менті пропустив сесію, не попередивши тебе, його сесія згорає. Сплачені кошти будуть розподілені відповідно до відсотків, вказаних тобою раніше.

  •  Як я дізнаюся, що у мене купили сесію?

    1️⃣ Ти побачиш подію у себе в гугл-календарі2️⃣ Ми надсилаємо лист з підтвердженням оплати, коли у ментора купують сесію. 
    ❗️ Якщо у тебе з'явилася подія, але листа та/або оплати немає, радимо написати нам і менті для уточнення деталей.

  • Яка вартість сесії? Скільки грошей я отримаю?

    💸 Кожен ментор самостійно визначає цінність свого часу. Ти можеш вказати будь-яку вартість (в середньому $50–100 за годину) або зробити сесію безкоштовною.
    З кожної сесії ми утримуємо комісію 20%. Частину гонорару ментора переказуємо у фондипідтримки ЗСУ відповідно до %, який ти вказуєш у сесії. Решту коштів ти отримаєш на рахунок, який надав для виплат. Сума кінцевого гонорару залежить від % на ЗСУ та статусу особи (ФОП, ТОВ, фізична особа).Дізнатися детальніше.

  • Куди вказувати реквізити? На сайті підв'язати рахунок не виходить.

    Ми використовуємо сторонню платіжну систему Fondy. Вона дозволяє сплатити сесію будь-якою картою, але з кабінетом користувача не синхронізується (працюємо над цим 😉).
    💰 Щоб отримати кошти, вкажи свої реквізити у відповідь на лист з організаційними питаннями або напиши нам на пошту чи в телеграм. 

  • Як часто відбуваються виплати?

    📆 Виплати відбуваються раз на місяць. Якщо за цей час у тебе купили декілька сесій, ти отримаєш оплату одразу за всі. Також раз на місяць перераховуємо кошти у фонди. Звітність за фондами є тут. 

  • Відредагував/-ла сесію, вона знову на модерації. Як повернути на сайт?

    ⏳ Якщо сесію перевіряли раніше і суттєвих змін не було, активуємо її за добу.

  • Не отримав/-ла від вас листа. Що робити?

    1️⃣ Якщо ти нам написав/-ла, але впродовж тижня не отримав/-ла відповіді, перевір спам2️⃣ Якщо листа немає, напиши нам у телеграм
    Відповідаємо на 99% листів, але інколи можемо затримуватися через велику кількість звернень. Дякуємо за розуміння 💛

Лишилися запитання? Напиши нам!