Пропозиція для ментора

«Ментори в тилу» — майданчик обміну досвідом і знаннями між менторами та менті

На платформі ти можеш стати ментором і проводити 1-на-1 сесії зі своїм менті. Менторити можна на будь-які експертні теми, в яких ти можеш поділитися досвідом.

Illustration

Як працюють «Ментори в тилу»?

Менторська сесія

Це разова сесія з менті на обрану ним тему. Ментор самостійно складає план зустрічі, а щоб йому було простіше, менті заповнює невеликий опитувальник під час бронювання сесії. 
Таких сесій може бути декілька, залежно від мети, до якої прагне менті. Головне — бути максимально корисними та допомогти із запитом.

Illustration

14 переваг платформи «Ментори в тилу»

 • 1.

  Допомагаєш ЗСУ🇺🇦

  З кожної сесії ми донатимо на ЗСУ. Скільки це буде — вирішує ментор, а в який фонд — вказує менті. Проводь сесію, навчай інших, наближуй нашу спільну перемогу!

 • 2.

  Регіони — Україна і увесь світ (-росія, -білорусь)

  Географічних обмежень на платформі немає. Ти, як і твій менті, можете бути у будь-яких куточках світу, аби доєднатися до сесії. 

 • 3.

  Вільний графік (розумний календар)

  Менторство можна поєднувати з основною роботою й особистим життям. Ти самостійно встановлюєш доступні години для менторських сесій. 

 • 4.

  Простіше, ніж вести курс в онлайн-школах

  Для менторської сесії не потрібно тривалої розробки програми на 2-3 місяці чи створення складних візуальних матеріалів. Це зазвичай разова зустріч для розв'язання конкретного питання, що не вимагає стільки ресурсних затрат.

 • 5.

  Твій досвід — твоя менторська сесія

  Багато сервісів вимагають визначитися одразу з єдиним напрямком. Але що, якщо ти знаєшся на багатьох сферах? У нас не доведеться обмежувати себе! Головний критерій —переконатися, що ти дійсно експерт/-ка в обраному питанні. 

 • 6.

  Самостійно визначаєш навантаження

  Ти особисто обираєш кількість менті, з якими будеш займатися. Є час лише для одного? Будь ласка! Хочеш 15? Без питань!

 • 7.

  Додатковий дохід (ти самостійно вказуєш вартість)

  Вказуй будь-яку вартість за свої сесії та монетизуй вільний час.

 • 8.

  Сесії з мотивованими менті

  Менторські сесії замовляють ті, хто дійсно хоче та готовий навчатися. Зацікавленість менті значно вища, ніж у середнього студента на курсі. 

 • 9

  За маркетинг відповідаємо ми

  Уся реклама та просування тебе як ментора — на нас. Ми налаштовуємо залучення цільової аудиторії так, щоб на платформі завжди були нові користувачі, готові доєднатися до менторської сесії.

 • 10.

  Організаційні питання беремо на себе

  Ми розробляємо платформу так, щоб єдине, про що думав ментор — це менторство. Тож бронювання вільних слотів, оплата, виведення грошей на рахунок, вирішення спірних ситуацій та інших питання — наша турбота.

 • 11.

  Зростаєш професійно

  Кожен запит, з яким приходить менті, має свої особливості. Чим більше запитів надходить до тебе, тим більше інсайтів із ринку отримуєш. Ти завжди можеш дізнатися про щось нове, незалежно від того, над чим працюєш зараз.Крім того, якщо роль ментора для тебе нова, ти можеш прокачати себе і в цьому напрямку.

 • 12.

  Розвиваєш особистий бренд

  Наша платформа створена для того, щоб об'єктивно оцінювати експертизу менторів. Отримані відгуки, рейтинг і рекомендації від твоїх менті стануть черговим і беззаперечним підтвердженням цієї експертизи.

 • 13.

  Нетворкінг і корисні знайомства

  Бути ментором — це чудовий спосіб познайомитися з постійним потоком новаторів, які застосовують твої поради на практиці.Крім того, це ефективний спосіб знайти собі колегу. За статистикою, менті ймовірніше прийме офер від свого ментора, ніж від стороннього рекрутера з ринку.

 • 14.

  Команда підтримки завжди поруч

  Ми завжди поряд і готові допомогти! Заповнення профілю, створення сесії, підключення Calendly, комунікації, оплата, будь-що — ми допоможемо тобі з усім!

Фінанси

 З кожної придбаної сесії платформа утримує комісію 20%. Розмір комісії однаковий для усіх категорій менторства. Отже, гонорар ментора становить 80%.
Гроші від сесії надходять на рахунок нашої ГО. Потім ми розподіляємо кошти у фонди підтримки ЗСУ відповідно до %, що вказав ментор. Кінцевий гонорар* ми перераховуємо ментору на рахунок, який він надав раніше. Усі виплати здійснюються один раз на місяць.
*Сума кінцевого гонорару залежить від статусу особи (ФОП, ТОВ, фізична особа).

Стати ментором

Маєш достатньо досвіду? Допоможемо доєднатися!

Супер! Твій запит у нас!

Уже перевіряємо профіль, деталі надішлемо на пошту 😉

Реєструйся скоріше mentory.v-tylu.com

Can't send form.

Please try again later.

Увійти до платформи

Поки ми перевіряємо твій профіль, швидше реєструйся!